
3 050 ₴/комплект
Характеристика інфрачервоної плівки Enerpia:
Товщина плівки – 0,34 мм.
Ширина плівки – 50 см.
Плівка відрізається за розміром кратно - 25 см.
Максимальна потужність –110 Вт/п.м.
Максимальна температура нагріву – 40°С.
Тільки сухе встановлення.
Середня споживана потужність з терморегулятором – 20-60 (Вт/м.кв).
Температура плавлення – 120 С.
Теплова потужність – 95 Ккал/год.
Встановлюється під ламінат, паркетну дошку, лінолеум, ковролін.
Підключається до мережі 220 В через терморегулятор.
Мінімальна довжина відрізу інфрачервоної плівки 25 див.
Додатково необхідно придбати набір клем з бітумною стрічкою та терморегулятор.
Країна виробник: Південна Корея.
Міцна основа
Нагрівальні плівки першого покоління, що з'явилися на ринку, були на прозорій основі. Але з часом технології вдосконалювалися, і для того, щоб досягти кращої якості, з'явилася плівка другого покоління - на матовій основі. Що дає матову основу в плівці:
Велику механічну міцність,
Краще зчеплення нагрівальної карбонової пасти з основою,
Кращі ізоляційні властивості - молочна основа має більше ізолюючих частинок.
2. Анти іскриста сітка
Недолік будь-якої інфочервоної плівки полягає в тому, що з'єднання карбонової нагрівальної пасти з мідною шиною схильна до ісрію, і відповідно до плавлення плівки і виходу її з ладу. Нівелювати цей недолік може спеціальна антиіскриста сітка на основі срібла, яка працює посередником мужду нагрівальною карбоновою пастою. Завдяки такій анти іскристій сітці плівка виходить більш надійною і безпечною як у пожежному сенсі, так і в плані ураження людини електричним струмом.
3. Плівка стійка до перегріву
При створенні будь-якої нагрівальної плівки інженерам доводиться вирішувати, як зробити так, щоб плівка не перегрівалася. Найпростіше і правильне рішення це зробити відстань між нагрівальними смугами трохи ширшою, так нагрівальні карбонові смуги менше грітимуть один одного і будуть безпечнішими. Додаткові карбонові ділянки у місці розрізу плівки сприяють зменшенню навантаження.
Структура інфрачервоної плівки Enerpia:
Ламінуючий плівка (ПЕТ) - захисний шар, водонепроникний - міцний, зносостійкий термопластик.
Мідна шина - струмопровідний елемент.
Срібна шина - струмопровідний елемент.
Карбоновий нагрівальний елемент - шар, що гріє - багатошаровий карбоновий матеріал в матриці з полімерних високотемпературних смол.
EVA, EEA високотемпературна адгезія - анти іскриста сітка.
Плівкова основа – матова основа.
Один готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги серії ST розрахований на покриття 2,5 м2 (5 пог. метра) підлоги і складається з:
|
Характеристики: Площа обігріву |
2,5 м2 |
| Ширина плівки | 50 см |
| Максимальна потужність для однієї смуги підключення | 1,5 кВт |
| Товщина плівки | 0,338 мм |
| Потужність 1 пог. м | 110 Вт/метр |
| Середнє споживання | 40 – 60 Вт/м2 |
| Позитивний Температурний Коефіцієнт | до 70% |
| Вид обігріву | Інфрачервоний |
| Вид монтажу | Сухий монтаж |
| Кількість комплектів для підключення | 2 шт |
| З'єднувальний кабель | 7 м. п. |
| Виробник | |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Гарантія | 10 років |
| Терморегулятор | Terneo ST |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rexva |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Ширина плівки | 500 мм |